O mně

V elektrotechnice se pohybuji již od roku 2003, kdy jsem úspěšně dokončil studium na střední škole s technickým zaměřením v oboru elektrikář - slaboproud. Jak už to tak ovšem někdy bývá, nakonec se slaboproud mou vyvolenou nestal.

Prakticky ihned po škole jsem nastoupil do firmy zabývající se silnouproudou elektromontáží. Po dobu cca 12 let jsem měl možnost cestovat po celé České republice a někdy i do zahraničí. Během těchto let jsem se seznámil a pracoval s mnoha druhy instalací a zařízeními. Ať už to byly bytové výstavby, občanská vybavenost, průmyslová elektroinstalace, optické a metalické sítě, CCTV, EZS, inteligentní elektroinstalace KNX/EIB a v neposlední řadě také FVE systémy. V současné době se hodně pohybuji v průmyslových a domovních elektroinstalacích a posun do oblasti revizí el. instalací a zařízení je pro mě dalším krokem.

Samozřejmě se v našem oboru musí člověk neustále učit, protože vývoj jde mílovými kroky dopředu. V rámci svých možností se proto i já sám dále vzdělávám a zúčastňuji se různých odborných přednášek a školení, abych svým zákazníkům mohl poskytnout co nejlepší řešení jejich problémů.

Ke každému zákazníkovi se snažím přistupovat vždy individuálně, protože každý má jiné potřeby a požadavky a spokojenost zákazníka je to, co by mělo být vždy na prvním místě.

Věřím proto, že s mými zkušenostmi Vám mohu nabídnout spolehlivě a řádně odvedenou práci v podobě montáží, oprav a revizí elektrických zařízeních v rámci mého osvědčení a oprávnění.